Pragnienie Piękna 01 Pragnienie Piękna 02 Pragnienie Piękna 03 Pragnienie Piękna 04 Pragnienie Piękna 05 Pragnienie Piękna 06 Pragnienie Piękna 07 Pragnienie Piękna 08 Pragnienie Piękna 09

Jesteś tutaj: Strona głównaReportaż Życie (dalej) jest w porządku

Życie (dalej) jest w porządku
(piątek, 2015-07-17 14:27:40)

Czy niebawem fani Anny Wyszkoni mogą spodziewać się nowej, pełnej płyty? Artystka na ten temat jeszcze nic nie mówi, wiadomo jednak, że teledysk do piosenki 'Dzięki za dźwięki', którego premiera miała miejsce 17. lipca 2015r., kończy promocję krążka 'Życie jest w porządku'. Płyta przez dwa lata sprzedała się w podwójnej platynie. A ostatni z niej teledysk pokazuje nie tylko Anny Wyszkoni kunszt wokalny, ale i taneczny.

Sceneria: bardziej, niż surowa. Mężczyzna i kobieta podążają ponurym terenem opuszczonych hal magazynowych. Spotykają się w jednej z nich... I tańczą... Widowiskowe połączenie tańca współczesnego z 'pole dance', czyli akrobacjami na stalowej rurze w wykonaniu Anny, której partneruje w teledysku tancerz z Akademii Tańca Esens we Wrocławiu, Vladimir Kudlyuk, to dzieło samo w sobie. Oglądając teledysk możemy mieć wrażenie, że słowa: 'Tańczyć chcę, kochać chcę' wypłynęły naprawdę z serca wokalistki, która po zakończeniu promocji 'Życia' może mieć trudny dylemat: śpiewać, czy tańczyć, bo w obu sztukach sprawdza się znakomicie. Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku (tutaj) oraz galerii zdjęć z planu teledysku udostępnionych przez Sony Music Polska (poniżej).

.

Płyta 'Życie jest w porządku' (o krążku rozmawialiśmy z Anną Wyszkoni w roku 2013: http://www.pragnieniepiekna.pl/zycie-jest-w-porzadku,1526-3.htm) wydana została w dwóch wersjach. Druga, 'Platynowa' edycja, zawierała cztery nowe utwory. W sumie krążek zawierał siedem utworów 'singlowych'. Ostatnim jest właśnie 'Dzięki za dźwięki'. W maju 2015r. płyta pokryła się podwójną platyną

.

Redakcja: Andrzej Gross

Zdjęcia: Karol Łakomiec (udostępnione przez Sony Music Polska)

.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Strona główna O nas Redakcja Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - Strefa Ciało Sp. z o.o. komandytowa

Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów, materiałów ilustracyjnych lub elementów graficznych publikowanych i użytych w serwisie bez zezwolenia zabronione na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.