Pragnienie Piękna 01 Pragnienie Piękna 02 Pragnienie Piękna 03 Pragnienie Piękna 04 Pragnienie Piękna 05 Pragnienie Piękna 06 Pragnienie Piękna 07 Pragnienie Piękna 08 Pragnienie Piękna 09

Jesteś tutaj: Strona głównaPiękną byćMedycyna estetyczna Zastosowanie laserów w medycynie estetycznej

Zastosowanie laserów w medycynie estetycznej
(poniedziałek, 2015-08-10 13:00:10)

Współczesna medycyna estetyczna stosuje takie zabiegi, które pozwalają szybko uzyskać pożądany efekt upiększający, a przy tym nie wymagają wielogodzinnego pobytu u specjalisty. O zabiegach laserowych już pisaliśmy, gdy pojawiały się na rynku. Co można powiedzieć o nich dziś?

Lasery w medycynie i chirurgii plastycznej stosowane są coraz częściej. Od kilku przynajmniej lat używane są do małych zabiegów chirurgicznych, w których pozwalają uniknąć 'szycia' pacjenta, ale szczególnie dużym powodzeniem cieszą się w zabiegach estetycznych, ukierunkowanych na usuwanie i redukcję zmarszczek oraz regenerację skóry. Zachęcamy do przeczytania wywiadu Małgorzaty Maksjan z lek. medycyny estetycznej Przemysławem Czyżykiem na www.blogchirurgicznieprecyzyjny.pl:

www.blogchirurgicznieprecyzyjny.pl/zastosowanie-laserow-w-medycynie-estetycznej-wywiad-z-dr-przemyslawem-czyzykiem/Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Strona główna O nas Redakcja Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - Strefa Ciało Sp. z o.o. komandytowa

Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów, materiałów ilustracyjnych lub elementów graficznych publikowanych i użytych w serwisie bez zezwolenia zabronione na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.