Pragnienie Piękna 01 Pragnienie Piękna 02 Pragnienie Piękna 03 Pragnienie Piękna 04 Pragnienie Piękna 05 Pragnienie Piękna 06 Pragnienie Piękna 07 Pragnienie Piękna 08 Pragnienie Piękna 09

Jesteś tutaj: Strona głównaPiękną byćMedycyna estetyczna Zachowaj młodość i nie daj się stresowi!

Zachowaj młodość i nie daj się stresowi!
(czwartek, 2013-03-28 14:37:48)

Stres towarzyszy każdemu z nas. Nieustanny pośpiech, wielkie wyzwania w pracy, długie godziny przed monitorem komputera w klimatyzowanych pomieszczeniach, niezdrowa dieta, posiłki spożywane w biegu, zbyt mało czasu na świeżym powietrzu, niedostatek snu. Wszystko to prowadzi do odczuwania ciągłego stresu.

 

Pod wpływem stresu obniża się jakość życia. Chodzimy zmęczeni, poddenerwowani i rozdrażnieni. Nawet krótkie przerwy po pracy czy choćby wysiłek fizyczny w porze lunchu lub w weekend nie przynoszą ukojenia.

Kiedy atakuje nas stres, nasz organizm przestawia się na tryb gotowości, tryb walki i ucieczki. Osoby żyjące w długotrwałym stresie są podatne na różne choroby. Nawet jeżeli stosujemy bogatą w witaminy i minerały dietę, możemy cierpieć na ich niedobór. Każdy z nas ma bowiem różny metabolizm i w innym stopniu przyswaja składniki odżywcze z pożywienia. W dodatku życie w zanieczyszczonym, pełnym spalin środowisku miejskim negatywnie wpływa na kondycję naszej skóry, która szybciej się starzeje.

Jak niwelować te efekty? Zamiast stosować kremy i balsamy, które działają doraźnie i powierzchniowo, warto zatroszczyć się o odżywianie naszej skóry 'od środka', pijąc wodę źródlaną lub mineralną w minimalnej ilości 1,5 l na dzień, oraz zaspokajając dzienne zapotrzebowanie człowieka w drogocenne minerały i składniki odżywcze, w tym kolagen.

Na polskim rynku pojawił się nowy produkt, który może pomóc w uzupełnieniu dziennego zapotrzebowania na wodę oraz drogocenne białka kolagenu. To Voda Collagen, pierwsza w Europie woda źródlana z dodatkiem kolagenu, wzbogacona subtelnym smakiem owocu granatu.

Zamknięta w butelce z satynowego szkła, nowa Voda Collagen zawiera białko kolagenowe, które odżywia skórę od wewnątrz, dzięki czemu staje się ona zregenerowana i sprężysta. Zawarta w Vodzie witamina C nie tylko dodaje energii i poprawia nastrój, ale także gwarantuje doskonałą wchłanialność kolagenu. Delikatna nuta granatu podkreśla jej oryginalny wyjątkowy smak.

Voda Collagen stanowi idealny duet kolagenu oraz zdrowotnych i smakowych walorów cenionej przez konsumentów i restauratorów Vody Naturalnej, pochodzącej ze źródeł w Muszynie.Kolagen
(w ilości 2 g na 350 ml Vody Collagen) to 'eliksir młodości', który dzięki właściwościom regeneracyjnym ułatwia zachowanie piękna i hamowanie procesów starzenia. 'Voda Collagen pomaga uzupełniać niedobór białek kolagenowych, stając się jednym z kroków do zachowania pięknej i młodej skóry', potwierdza dr Barbara Jerschina, lekarz medycyny estetycznej. Kolagen stanowi istotny składnik kremów do pielęgnacji i regeneracji skóry, ale sprzedawany jest również w swojej naturalnej postaci, jako balsam lub kapsułki. Na skórę, która z upływem lat traci białka kolagenowe, a tym samym sprężystość, kremy i balsamy działają jednak tylko powierzchownie. 'Do skutecznego zwalczania efektów starzenia potrzebna jest stymulacja produkcji białka we wszystkich warstwach skóry. Z tego powodu medycyna estetyczna coraz częściej zwraca się ku nutrikosmetykom, które odbudowują skórę od wewnątrz', wyjaśnia dr Barbara Jerschina.

Doskonałe wchłanianie i przyswajalność kolagenu zawartego w Vodzie Collagen jest możliwe dzięki jego połączeniu z wodą źródlaną i witaminą C, która również stanowi istotny składnik Vody. Witamina C nie tylko pobudza procesy życiowe i dodaje energii, ale przede wszystkim gwarantuje trwałość i stabilizację struktur białka kolagenu w skórze oraz w całym organizmie. Dostarczanie witaminy C jest bardzo ważne dla zdrowia i ogólnej kondycji psychofizycznej, ponieważ ciało ludzkie nie wytwarza jej i nie magazynuje, dlatego musi ona być codziennie pozyskiwana z pożywienia.Tekst: informacje producenta

Foto: materiały prasowe

Poprzednie1 | 2 Następne

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Strona główna O nas Redakcja Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - Strefa Ciało Sp. z o.o. komandytowa

Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów, materiałów ilustracyjnych lub elementów graficznych publikowanych i użytych w serwisie bez zezwolenia zabronione na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.