Pragnienie Piękna 01 Pragnienie Piękna 02 Pragnienie Piękna 03 Pragnienie Piękna 04 Pragnienie Piękna 05 Pragnienie Piękna 06 Pragnienie Piękna 07 Pragnienie Piękna 08 Pragnienie Piękna 09

Jesteś tutaj: Strona głównaReportaż XX Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

XX Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach
(piątek, 2015-07-17 10:25:16)

Dwadzieścia lat temu twórca 'Alei Gwiazd', profesor Adam Myjak, nie sądził, że międzyzdrojski deptak trzeba będzie powiększać - tak wiele znajdzie się na nim odcisków dłoni polskich aktorów, piosenkarzy, ludzi kultury i sztuki. A jednak. Po dwudziestu latach i ponad 100 odciśniętych dłoniach niewykluczone, że XXI Festiwal Gwiazd przyniesie nie tylko wrażenia kulturalne, ale i rozbudowę Alei.

O możliwości powiększenia 'Alei Gwiazd' w Międzyzdrojach jej pomysłodawca, profesor Adam Myjak oraz organizatorzy: Olaf Lubaszenko, dyrektor Festiwalu i Alicja Myśliwiec, rzecznik festiwalu mówili już w ubiegłym roku. Nie udało się tego pomysłu wdrożyć przed jubileuszowym, dwudziestym Festiwalem Gwiazd, ale nie oznacza to, że pomysł został zaniechany. Wszystko wskazuje na to, że kolejne dwudziestolecie międzyzdrojska impreza rozpocznie w zupełnie nowy sposób. Zanim to jednak nastąpi, zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznej Gali, podczas której Aleja Gwiazd wzbogaciła się o dziesięć nowych odcisków dłoni.

.

Zdjęcia: Małgorzata Maksjan, Andrzej Gross

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Strona główna O nas Redakcja Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - Strefa Ciało Sp. z o.o. komandytowa

Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów, materiałów ilustracyjnych lub elementów graficznych publikowanych i użytych w serwisie bez zezwolenia zabronione na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.