Pragnienie Piękna 01 Pragnienie Piękna 02 Pragnienie Piękna 03 Pragnienie Piękna 04 Pragnienie Piękna 05 Pragnienie Piękna 06 Pragnienie Piękna 07 Pragnienie Piękna 08 Pragnienie Piękna 09

Jesteś tutaj: Strona głównaWywiady i portrety

Artykuły działu: Wywiady i portrety

Ich Troje - Nowa Historia  Przez pięć lat początku XXI wieku w Polsce, mimo często niekorzystnych opinii tzw. „branży”, byli nie do pokonania. Potem ucichli, choć bynajmniej nie zakończyli działalności. Przedtem – jako niszowy, choć coraz bardziej popularny zespół, zdobyli sobie sporą grupę fanów, których duża część została z nimi do dziś. Z zespołem Ich Troje Andrzej Gross rozmawia na kilkanaście dni przed wydaniem dziewiątego krążka.

Bajor Inaczej - wspomnienia i nowa płytaNiebawem ukaże się nowy, jubileuszowy, dwudziesty album Michała Bajora. Wydanie dwóch płyt "Od Brela do Korcza" zaplanowano na 7. kwietnia 2017 roku.   Co znajdzie się na płytach?... zapraszamy do obejrzenia wywiadu zarejestrowanego dla magazynu "Pragnienie Piękna" w szczecińskiej Filharmonii.

Zabrzmieć dobrze i szczerze Kiedy na swoje 70. urodziny artysta może zaprosić do współpracy plejadę gwiazd, to świadczy tylko o jednym – sam jest kimś wyjątkowym! I wyjątkowa jest również nowa płyta Krzysztofa Krawczyka, na której znalazły się m.in. duety z Katarzyną Nosowską, Anią Dąbrowską i Maciejem Maleńczukiem!

Polka na osmańskim dworzewywiad z Patrycją Widlak, odtwórczynią ról Cihan Hatun w serialu 'Wspaniałe Stulecie' i Sayeste Hatun w serialu 'Wspaniałe Stulecie: Kosem'

Kolory Doroty Miśkiewicz'Muśnięcie pędzlem', to Jej najbardziej znany duet z Cesarią Evorą, ale wszystkie z duetów, w których uwielbia śpiewać, są jak muśnięcie pędzlem. Każdy ma inny kolor, bo każdy Jej Gość jest wyjątkowy. Grzegorz Turnau, Grzegorz Markowski, Wojciech Młynarski, Wojciech Waglewski i Jerzy Wasowski! Filarami tej barwnej gamy są Marek Napiórkowski, Michał Rusinek i Tomasz Kałwak. Choć sama mieni się w szarej tonacji, Jej album 'Best Of' jest najlepszym świadectwem tego, że:

Przed nową płytą - Michał Bajor (nie tylko) o 'Miłości'Wciąż trwa trasa koncertowa 'Mojej Miłości', ale milowymi krokami zbliża się płyta jubileuszowa, dwudziesta. Co Michał Bajor planuje przygotować z okazji jubileuszu?...

Migracje i nie tylkoWydaje się, że na co dzień woli stać z boku polskiej sceny, niż brylować w mainstreamie. Ale może właśnie dlatego zbiera coraz większą grupę wiernych fanów. O 'Migracjach', trasie koncertowej, fanach i nie tylko z Melą Koteluk rozmawiał Andrzej Gross

Chippendales: Łamać zasadyCzy amerykańscy Chippendales chętnie łamią zasady? Co ważniejsze: jakie zasady? Co zamierzają pokazać podczas czterech kwietniowych występów w Polsce? W rozmowie z Małgorzatą Maksjan jeden z liderów grupy zdradza tajniki swojego zawodu i pokazów.

Miłość Michała Bajora'Moja miłość', to kolejny wyjątkowy owoc współpracy Michała Bajora i Wojciecha Młynarskiego. Nietuzinkowy artysta nie boi się śpiewać o miłości, opowiadać o swoich snach i pasji podróżowania, a do tego obala mit o swojej pomnikowości, pokazując wyjątkowe poczucie humoru. Jak udało mu się przez tyle lat utrzymać przy sobie rzesze fanów i dlaczego wybrał zrobienie matury zamiast kariery we Włoszech?

Jestem - wywiad ze Stanem BorysemZe Stanem Borysem rozmawiamy m.in o tym, dlaczego zdecydował się coraz częściej rozmawiać z mediami o swoich wspomnieniach i życiu prywatnym, o recepcie na długą młodość i, oczywiście, o muzyce. W wywiadzie wykorzystano także fragmenty koncertu Stana Borysa.

Poprzednie Następne 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Strona główna O nas Redakcja Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - Strefa Ciało Sp. z o.o. komandytowa

Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów, materiałów ilustracyjnych lub elementów graficznych publikowanych i użytych w serwisie bez zezwolenia zabronione na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.