Pragnienie Piękna 01 Pragnienie Piękna 02 Pragnienie Piękna 03 Pragnienie Piękna 04 Pragnienie Piękna 05 Pragnienie Piękna 06 Pragnienie Piękna 07 Pragnienie Piękna 08 Pragnienie Piękna 09

Jesteś tutaj: Strona głównaWywiady i portrety

Artykuły działu: Wywiady i portrety

Kolory miłościPomysł na tę płytę pojawił się trzynaście lat temu. Dojrzewał długo, ale ostatecznie przerósł oczekiwania samych twórców... O krążku 'I colori dell'amore' opowiada Alicja Węgorzewska.

Kim jest ta dziewczyna?Tytułowe pytanie rok temu postawiła sobie cała rzesza nowych fanów 'Pani z reklamy'. Tymczasem Barbara Kurdej-Szatan już wtedy całkiem nieznana wcale nie była... miała na swoim koncie udane role teatralne i debiut piosenkarski. Dziś z powodzeniem łączy aktorstwo i piosenkę, gromadząc nowych fanów.

Gotowi do buntu!'Jak słodko zostać świrem choć na chwilę', śpiewał ponad dziesięć lat temu. Dziś mówi, że właśnie ta piosenka jest swego rodzaju ideologicznym przesłaniem istniejącego od ćwierć wieku zespołu 'Big Cyc'. Bo lepiej jest nawet o bardzo poważnych rzeczach mówić z satyrycznym zacięciem i uśmiechem, niż nad nimi płakać. Z satyrykiem, muzykiem i felietonistą: Krzysztofem Skibą rozmawia Andrzej Gross.

Piękno w mrokuTeksty jej piosenek porywają fanów od niemal 25 lat. Tym razem rozmawiamy nie tylko o muzyce. Mało kto wie, że znana wokalistka na co dzień zmaga się z depresją. O uśmiechu bez śmiechu, bólu i radości operacji plastycznych, a także o emocjach poza sceną w szczerym wywiadzie Anja Orthodox.

Życie jest w porządku!Serca fanów podbiła świeżością i otwartością na ludzi. Dziś, jako dojrzała wokalistka, podsumowuje dotychczasową muzyczną drogę ogłaszając na najnowszej płycie, że 'Życie jest w porządku'. Mimo, że jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet polskiej sceny muzycznej, celebrytką nazywać się nie pozwala: 'Wolę być artystką, bo celebryta znany jest tylko z tego, że jest znany. Ja, nie.', mówi Ania Wyszkoni.

Nie zauważyłam upływającego czasu...W swoim dorobku fonograficznym ma siedemnaście płyt autorskich, jedną, debiutancką, z zespołem 'Prometeusz', trzy składanki największych przebojów oraz dwie płyty z polskimi kolędami. Od początku swojej artystycznej kariery jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej sceny muzycznej, na której z powodzeniem promuje muzykę swojej drugiej ojczyzny: Grecji. Jej dwupłytowy album 'Miłości ślad' na rynku ukazał się 19. marca 2013 roku i jest pierwszym wydawnictwem Eleni po aż jedenastoletniej przerwie.

Chcę rozmawiać z widzemPo jednym z największych polskich aktorów, Jerzym Stuhrze, nie widać dziś cienia niedawnej, ciężkiej choroby. Uśmiechnięty i pełen wigoru opowiedział nam o swoim najnowszym filmie: 'Obywatel', do którego zdjęcia ukończył w listopadzie.

Mam duszę krzykacza!W 2011 roku na jednej ze szczecińskich scen organizowałem minikoncert i nagranie telewizyjne lokalnego zespołu rockowego z nowym wokalistą. Spodziewałem się niezłej muzyki na przyzwoitym poziomie. Pomyliłem się. Pierwsze zdanie, które przemknęło mi przez głowę, kiedy usłyszałem już pierwsze takty z wokalem, brzmiało: 'Chcę ich płytę'. Tym zespołem był nieznany wówczas szerzej Fat Belly Family. Nowym wokalistą, Damian Ukeje. Kilka miesięcy później był 'Voice of Poland'.

Buty z naszych marzeń!Mężczyźni na obuwie zazwyczaj nie zwracają większej uwagi. Idą do sklepu, w którym wybierają klasyczne, sprawdzone kroje. Zadaniem ich obuwia jest wygoda i możliwie najwyższa trwałość, bo kolejna wyprawa do sklepu przecież wcale nie będzie dla nich przyjemnością. Tym w modzie chyba najbardziej różnią się od kobiet, bo marzeniem której z nas nie jest przestronna garderoba, w której obok kreacji na każdą okazję znajdzie się miejsce dla możliwie największej ilości pięknych, stylowych i różnorodnych butów?

Nie bywam w masowych programach...Mam swoją fantastyczną publiczność i nie zamieniłbym jej nawet na chwilę medialnego blichtru, mówi Michał Bajor...

Poprzednie Następne 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Strona główna O nas Redakcja Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - Strefa Ciało Sp. z o.o. komandytowa

Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów, materiałów ilustracyjnych lub elementów graficznych publikowanych i użytych w serwisie bez zezwolenia zabronione na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.