Pragnienie Piękna 01 Pragnienie Piękna 02 Pragnienie Piękna 03 Pragnienie Piękna 04 Pragnienie Piękna 05 Pragnienie Piękna 06 Pragnienie Piękna 07 Pragnienie Piękna 08 Pragnienie Piękna 09

Jesteś tutaj: Strona głównaWydarzenia

Artykuły działu: Wydarzenia

Gromee na Eurowizji - półfinał już dziś    Jeden z najpopularniejszych DJ-ów w Polsce, Gromee, dziś zaśpiewa w Lizbonie, w drugim półfinale Konkursu Eurowizji 2018. Czy energetyczna piosenka „Light me up” przyniesie Polsce awans do finału konkursu, przekonamy się dziś w nocy.

Podaruj Drugie Życie    „Podaruj Drugie Życie” - pod takim hasłem 14. kwietnia w Międzywodziu odbędzie się Bal Charytatywny zorganizowany przez Fundację „Polish Ocean Team”. Karnety na trzydniowy, połączony z Balem pobyt w czterogwiazdkowym ośrodku jeszcze są dostępne.

Budzimy Agatę - Szczecinianie w akcji  16. stycznia Szczecinianka Agata Turek była w domu ze swoim synkiem, kiedy nagle bardzo rozbolała ją głowa. Zadzwoniła do narzeczonego, by przyjechał wcześniej z pracy… Obecnie Agata jest w stanie apalicznym i potrzebuje pomocy.  

Michał Szpak klasycznie  Jeszcze dwanaście koncertów w Polsce i jeden w Chicago czeka fanów Michała Szpaka w ramach trasy koncertowej „Classica Tour”. Gościnnie z Michałem na trasie występują: jego siostra, Marlena (sopranistka) oraz kwartet smyczkowy „Classic Sisters”

Anna Jantar - Ikona z przypadkuRafał Podraza już w tytule swojej ostatniej książki: „Anna Jantar – Ikona z przypadku?” nie zadał pytania, tylko postawił tezę. Niektórzy sądzą, że śmiałą. Przecież postać Bursztynowej Dziewczyny, jej historia i - przede wszystkim - jej piosenki są „wiecznie żywe”, słuchane i lubiane przez coraz nowsze pokolenia… Jak zatem wytłumaczyć i zrozumieć, że nagle ktoś postanowił napisać, że to przez przedwczesną śmierć?… Premiera książki odbędzie się w Szczecińskiej Agencji Artystycznej 15. marca.  

TULIA - przeboje na folkową nutę Dziewiętnaście tysięcy wyświetleń na You Tube przez dwa dni, właściwie niemal bez promocji (z wyjątkiem tej, którą zapewniły sobie same). Dobry wynik? Jeszcze lepszym jest ponad pół miliona wyświetleń w niecałe pięć miesięcy. W obu przypadkach mowa o czterech młodych Szczeciniankach, które sukces i popularność wyśpiewały sobie … na folkową nutę.

Limboski: tajemnice nowego krążka  Nazywany jest Nowym Bardem Krakowa. Jego bluesowe ballady najwidoczniej nie potrzebują mainstreamowej promocji, bo jakkolwiek w talent show kariery nie zrobił, ma swoją wierną, dodajmy: coraz szerszą publiczność. Jego nowy krążek ukaże się wiosną 2018 roku, a dziś można już zobaczyć, jak wyglądają przygotowania do jego wydania.

Nie tylko dla koneserów, czyli ELO koncertowo  Gdy Jeff Lynne zdecydował się wydać krążek „Alone in the Universe”, fani ELO patrzyli nań podejrzliwie. Nie dlatego, że był inny, niż klasyka „elektryków”, ale dlatego, że już raz, w roku 2002, Lynne płytę wydał… i zniknął. Na szczęście tym razem Electric Light Orchestra wróciła na scenę na dobre.

Młodość mam we krwiW kwietniu 2017 r. rusza wyjątkowa akcja dedykowana zabiegowi Regenerisz zastosowaniem osocza bogatopłytkowego. Osoby, które oddadzą krew dlainnych, będą mogły skorzystać z tego zabiegu w atrakcyjnej ceniew 10 wybranych klinikach w Warszawie. Celem akcji jest promocjaoryginalnego „wampirzego liftingu” oraz uświadomienie, że krew to nie tylkonajlepszy dar dla zdrowia, ale też dla własnej urody.

Nowy Modern Talking  Thomas Anders i Dieter Bohlen wciąż zaskakują. Każda kolejna płyta ma być tą ostatnią, ale na szczęście dla fanów Modern Talking, nie jest. Najnowszy krążek superduetu stylu eurobeat w Polsce ukaże się z początkiem lutego. Polska będzie pierwszym krajem, w którym wydana zostanie płyta.

Poprzednie Następne 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Strona główna O nas Redakcja Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - Strefa Ciało Sp. z o.o. komandytowa

Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów, materiałów ilustracyjnych lub elementów graficznych publikowanych i użytych w serwisie bez zezwolenia zabronione na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.