Pragnienie Piękna 01 Pragnienie Piękna 02 Pragnienie Piękna 03 Pragnienie Piękna 04 Pragnienie Piękna 05 Pragnienie Piękna 06 Pragnienie Piękna 07 Pragnienie Piękna 08 Pragnienie Piękna 09

Jesteś tutaj: Strona głównaWydarzenia

Artykuły działu: Wydarzenia

Młodość mam we krwiW kwietniu 2017 r. rusza wyjątkowa akcja dedykowana zabiegowi Regenerisz zastosowaniem osocza bogatopłytkowego. Osoby, które oddadzą krew dlainnych, będą mogły skorzystać z tego zabiegu w atrakcyjnej ceniew 10 wybranych klinikach w Warszawie. Celem akcji jest promocjaoryginalnego „wampirzego liftingu” oraz uświadomienie, że krew to nie tylkonajlepszy dar dla zdrowia, ale też dla własnej urody.

Nowy Modern Talking  Thomas Anders i Dieter Bohlen wciąż zaskakują. Każda kolejna płyta ma być tą ostatnią, ale na szczęście dla fanów Modern Talking, nie jest. Najnowszy krążek superduetu stylu eurobeat w Polsce ukaże się z początkiem lutego. Polska będzie pierwszym krajem, w którym wydana zostanie płyta.

Leonard Cohen nie żyje: "Jestem gotowy", powiedział.Leonard Cohen nie żyje. Zmarł w wieku 82 lat, w swoim domu, w Los Angeles. Trzy tygodnie po premierze najnowszej płyty, na której w tytułowej piosence powiedział: "Panie, jestem gotowy...".

You want it darker, czyli Cohen z nowym krążkiem i konkursemPolscy fani Leonarda Cohena niemal przy każdej nowej płycie kanadyjskiego barda mogą liczyć na specjalne traktowanie i prezenty. Zaczęło się dwanaście lat temu, kiedy do „Dear Heather” w podziękowaniu dla polskich fanów dołączona została specjalna grafika. Prezentu takiego, jak przy najnowszej płycie (premiera: 21. październik 2016), jeszcze jednak nie było…

Dzień Piękna w Beauty Group ArtplasticaCzy dermabrazja i mikrodermabrazja mogą być wykonywane samodzielnie w domu? Jak wybrać gabinet i lekarza medycyny estetycznej? Jakie kosmetyki są wskazane dla konkretnego rodzaju skóry?... na te i inne tematy w szczecińskiej klinice chirurgii plastycznej Beauty Group Artplastica odpowiadali zaproszeni na otwarty Dzień Piękna specjaliści.

Wykreślanka MedycznaTegoroczna "Wykreślanka Medyczna" z Pragnieniem Piękna dobiegła końca. Znamy dziesięć laureatek konkursu letniej gazetki!

Crazy Yo Majka Na co dzień: modelka, playmate magazynu 'Playboy' i 'Wodzianka' u Kuby Wojewódzkiego, ale także prezenterka telewizyjna i aktorka w teledyskach, Sandra Yo Majka, wróciła na scenę muzyczną w nowej, letniej produkcji BBX'a, producenta i DJ'a.

Platyna w dwa miesiące - sukces Dawida PodsiadłoW zaledwie dwa miesiące od premiery 'Annoyance and Dissapointment', drugi krążek Dawida Podsiadło, pokrył się platyną. Artysta nagrodę za 30.000 sprzedanych krążków odebrał na ostatnim koncercie 'Son of Analog Tour'.

Michał Szpak na EurowizjiWybraną po sugestiach swoich fanów piosenką 'Colour of your life' Michał Szpak brawurowo wyśpiewał sobie reprezentowanie Polski w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji w Sztokholmie. W koncercie preselekcyjnym, transmitowanym 5. marca przez TVP1, pokonał m.in. Margaret i Edytę Górniak.

Nie bój się! Kup karabin!Ta historia rozpoczęła się od podziału Polski na Polskę A, B, C i D i od cenzury z Modern Holocaust w tle. Jeszcze nie wiadomo, jak się zakończy, ale wiadomo, że można już kupić Karabin. Maria Peszek znów szokuje? Warto przekonać się o tym samemu.

Poprzednie Następne 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Strona główna O nas Redakcja Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - Strefa Ciało Sp. z o.o. komandytowa

Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów, materiałów ilustracyjnych lub elementów graficznych publikowanych i użytych w serwisie bez zezwolenia zabronione na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.