Pragnienie Piękna 01 Pragnienie Piękna 02 Pragnienie Piękna 03 Pragnienie Piękna 04 Pragnienie Piękna 05 Pragnienie Piękna 06 Pragnienie Piękna 07 Pragnienie Piękna 08 Pragnienie Piękna 09

Jesteś tutaj: Strona głównaWywiady i portrety Tulia o sobie

Tulia o sobie
(czwartek, 2018-04-05 12:58:07)

 

Enjoy the Silence” - przebój Depeche Mode i „Nieznajomy” Dawida Podsiadło w Ich wykonaniu w ciągu zaledwie paru godzin stały się internetowymi hitami oglądalności. Szczecinianki idą za ciosem. 25. maja w sprzedaży znajdzie się debiutancki krążek zespołu Tulia wydany przez Universal Music.

 

Płytę już można zamawiać w sklepach muzycznych. Na oficjalnym fan page’u managementu zespołu kilka dni temu znalazł się już link do zamówienia krążka w przedsprzedaży, w sieci EMPiK (tutaj).


Płyta ukaże się w kilku wersjach. Na krążku w wersji podstawowej znajdzie się 10 utworów, w tym 8 polskich coverów i 2 kompozycje zespołu Tulia, album w wersji de luxe zwierać będzie dodatkowo 2 polskie covery oraz 2 utwory zagraniczne, w tym „Nothing else Matters” zespołu Metallica, który wybrali fani zespołu. Ukaże się też płyta winylowa wersji podstawowej.


Tymczasem zespół przygotował materiały, w których można dowiedzieć się więcej o zdolnych wokalistkach. Zapraszamy do obejrzenia materiału video przygotowanego dla magazynu Pragnienie Piękna oraz lektury materiałów na fan page’u managementu grupy.

 

 

Tekst: Andrzej Gross

Foto / Video: Public Image, Universal Music

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Strona główna O nas Redakcja Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - Strefa Ciało Sp. z o.o. komandytowa

Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów, materiałów ilustracyjnych lub elementów graficznych publikowanych i użytych w serwisie bez zezwolenia zabronione na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.