Pragnienie Piękna 01 Pragnienie Piękna 02 Pragnienie Piękna 03 Pragnienie Piękna 04 Pragnienie Piękna 05 Pragnienie Piękna 06 Pragnienie Piękna 07 Pragnienie Piękna 08 Pragnienie Piękna 09

Jesteś tutaj: Strona głównaPiękną byćCoś dla mnie Posag Panny Młodej

Posag Panny Młodej
(poniedziałek, 2014-02-24 12:06:55)

Tropicielka gadżetów, bez których nie może obejść się nowoczesna kobieta. Nie boi się wyzwań i specjalnie dla swoich czytelników i widzów testuje żelazka, kremy, sprawdza próg bólu przy depilacji i prezentuje przedmioty idealne dla kobiet, czyli to, co piękne i przydatne.

Jaki prezent może podarować ojciec ukochanej córce w dniu jej ślubu?

Zależy kim jest ojciec i jaką ma córkę... zatem zacznę od początku:

Ojcem jest Frederik Winkler, człowiek, który razem z Philippe Cazer wskrzesił projekt słynnej lampy Gras - ikony lat dwudziestych. Używali jej wszyscy francuscy architekci z Le Corbusierem na czele, a dzięki Frederikowi i Philippe można ją dzisiaj kupić w eleganckich galeriach i sklepach z designem. Frederik szukał czegoś eleganckiego, praktycznego i trwałego, biorąc pod uwagę własną zasadę: ?zero kompromisów?. Nie było to łatwe zadanie...

Różne prezenty dostajemy w dniu ślubu od rodziców i zaproszonych gości. Najczęściej sami przygotowujemy listę życzeń i przedmiotów, o których w danej chwili myślimy, że są najlepsze na start. Czasami idziemy na tzw. żywioł, pozostawiając decyzję zaproszonym gościom... Efekt? Mnóstwo powtórek i gadżetów, których gwarancja kończy się po dwóch latach. Bywa, że razem z małżeństwem (wiem, co mówię!).

Niedawno zajrzałam do warszawskiego sklepu NAP, na Mysiej 3, gdzie wpadam, gdy chcę poprawić sobie nastrój. W oknie wystawowym stała skrzynia... Jestem estetką, zodiakalną wagą, zapaloną miłośniczką gadżetów. Mam wyrobiony zmysł, który natychmiast rozpoznaje przedmioty wyjątkowe. To cecha po trosze odziedziczona, a po trosze nabyta podczas pracy przy programie "Pani Gadżet". Natychmiast zaświeciły mi się oczy i pomyślałam: ?chcę to mieć?! Może trudno w to uwierzyć, ale przedmioty i meble do domu, kuchni i ogrodu budzą we mnie tyle samo emocji, ile buty, torebki oraz ciuchy u innych kobiet. I jeszcze nigdy nie widziałam prezentu ślubnego tak bardzo pragmatycznego i tak niezwykle zachwycającego!

Poprzednie1 | 2 | 3 | 4 Następne

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Strona główna O nas Redakcja Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - Strefa Ciało Sp. z o.o. komandytowa

Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów, materiałów ilustracyjnych lub elementów graficznych publikowanych i użytych w serwisie bez zezwolenia zabronione na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.