Pragnienie Piękna 01 Pragnienie Piękna 02 Pragnienie Piękna 03 Pragnienie Piękna 04 Pragnienie Piękna 05 Pragnienie Piękna 06 Pragnienie Piękna 07 Pragnienie Piękna 08 Pragnienie Piękna 09

Jesteś tutaj: Strona głównaPiękną byćMedycyna estetyczna Pora na wczasy. Odchudzające.

Pora na wczasy. Odchudzające.
(wtorek, 2013-04-02 11:00:36)

Idzie lato. Na razie jeszcze pogoda za oknem nie sprzyja odsłanianiu ciała (a bywa, że wręcz przeciwnie), ale ciepło idzie już szybkimi krokami, więc warto zadbać o sylwetkę i wygląd. Zresztą, która kobieta niemal identycznych postanowień nie składa sobie przy każdej nadarzającej się okazji? Nieważne, czy są to święta, czy Nowy Rok, lato, czy (zwłaszcza!) kolacja z przyjaciółkami. Ale tymczasem idzie lato, więc pora pomyśleć o wczasach. Może tym razem odchudzających?

Powiedzmy sobie wprost: My, Kobiety, przeważnie chcemy zmieniać tryb życia na zdrowszy: uwzględniający więcej ruchu, lepszą dietę, wymodelowanie ciała oraz, jakżeby inaczej, pozbycie się paru kilo. Kłopot w tym, że mimo postanowień w portfelu pałętają się zawsze jakieś rachunki z baru fast food oraz nienaruszona karta członkowska do fitness klubu. Zmiana w obwodzie ciała sprowadza się więc do konieczności zakupu ubrań w większym rozmiarze.

W takiej sytuacji niezłym rozwiązaniem na początek wydają się wczasy odchudzające lub z odnową biologiczną. Te nazwy często traktowane są wymiennie, jednak nie oznaczają dokładnie tego samego.

Co wybrać?

Wczasy z odnową biologiczną z reguły zapewniają dietetyczne posiłki, opiekę lekarską oraz zajęcia ruchowe, ale największą wagę przykłada się tam do różnego rodzaju zabiegów odmładzających i odchudzających z wykorzystaniem masaży manualnych, błota z Morza Martwego, alg, kamieni wulkanicznych, kwasu hialuronowego, a nawet kawioru, drobinek złota i pereł. Turnusy odchudzające stawiają natomiast głównie na ruch, traktując zabiegi jako uzupełnienie oferty. Różnica ma swoje odbicie w cenie. Oferty, oparte na zajęciach sportowych są z reguły tańsze niż program kosmetycznych zabiegów wyszczuplających, bazujących na kosztownych produktach i kosmicznej technologii.Wybór jest sprawą indywidualną. Wczasy odchudzające wydają się raczej opcją dla tych, których priorytetem jest poprawa kondycji fizycznej i którzy nie mają nic przeciwko temu, że czasem się spocą. Czasem, czyli codziennie i to sporo! Ci, którzy wolą się zrelaksować w zaciszu eleganckiego gabinetu, poprawić jakość skóry, poczynić pierwsze kroki na froncie walki z cellulitem, wyspać się i wypocząć, wybiorą wczasy z odnową biologiczną.

Jak długo?

Długość turnusu waha się zwykle od tygodnia do trzech, liczonych od soboty do soboty, jednak z większością ośrodków warto negocjować termin indywidualnie.

Poprzednie1 | 2 | 3 Następne

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Strona główna O nas Redakcja Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - Strefa Ciało Sp. z o.o. komandytowa

Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów, materiałów ilustracyjnych lub elementów graficznych publikowanych i użytych w serwisie bez zezwolenia zabronione na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.