Pragnienie Piękna 01 Pragnienie Piękna 02 Pragnienie Piękna 03 Pragnienie Piękna 04 Pragnienie Piękna 05 Pragnienie Piękna 06 Pragnienie Piękna 07 Pragnienie Piękna 08 Pragnienie Piękna 09

Jesteś tutaj: Strona głównaCiekawostki Pastylki w kolorach tęczy

Pastylki w kolorach tęczy
(wtorek, 2016-04-05 10:08:00)

Istniejąca na polskim rynku już 20 lat marka OTC (wydawanych bez recepty leków) Tantum Verde wzbogacona została o nowe smaki, na które w sezonie wiosennym zwrócić uwagę mogą nie tylko dzieci. Nowością jest także pakowanie tabletek nie w blistry, a osobne papierki.

Rozwiązanie polegające na sprzedaży tabletek nie w tradycyjnych blistrach, tylko w formie osobno zawiniętych tabletek (przypominających, zresztą, popularne dropsy) jest rzeczywiście wygodniejsze; pozwala na nie zabieranie ze sobą do pracy, czy szkoły, całego blistru lub pudełka. A w sezonie wiosennym, kiedy temperatura zmienia się w ciągu dnia czasem nawet o kilkanaście stopni, wygoda noszenia przy sobie tabletki na ból gardła, może okazać się niezwykle ważna.

Tantum Verde, to lek obecny na polskim rynku od z górą dwudziestu lat. Obecnie zawierające benzydaminę (substancję wykazującą właściwości przeciwzapalne, przeciwbólowe, antyseptyczne oraz miejscowo znieczulające) pastylki do ssania sprzedawane są w czterech smakach: miętowym, cytrynowym, miodowo-pomarańczowym i eukaliptusowym. Skład leku pozwala na stosowanie go u dzieci od szóstego roku życia.

Tekst: Tomasz Sadowski

Zdjęcia: materiały prasowe

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Strona główna O nas Redakcja Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - Strefa Ciało Sp. z o.o. komandytowa

Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów, materiałów ilustracyjnych lub elementów graficznych publikowanych i użytych w serwisie bez zezwolenia zabronione na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.