Pragnienie Piękna 01 Pragnienie Piękna 02 Pragnienie Piękna 03 Pragnienie Piękna 04 Pragnienie Piękna 05 Pragnienie Piękna 06 Pragnienie Piękna 07 Pragnienie Piękna 08 Pragnienie Piękna 09

Jesteś tutaj: Strona głównaReportaż Pasión de Buena Vista

Pasión de Buena Vista
(piątek, 2016-03-04 13:53:57)

Na tym, kto nigdy nie słyszał i nie zanucił albo nie zatańczył kubańskiej 'Guantanamery', czy meksykańskiego 'Besame Mucho', koncert Pasión de Buena Vista z pewnością nie zrobi wrażenia. Ale to raczej niemożliwe, bo z częścią repertuaru, który kubańskie gwiazdy przedstawiają na scenie, w różnych wykonaniach niemal wszyscy spotkaliśmy się wielokrotnie.

Oglądaj video:

 Pasión de Buena Vista, to zespół wokalistów, muzyków i tancerzy, z których większość uczestniczyła w filmowym i muzycznym przeboju Wima Wendersa 'Buena Vista Social Club' lub w jakiś sposób była z nim związana. Maida Grandeurs i Antonio Castro przed laty występowali z legendami kubańskiej sceny: Ibrahimem Ferrerem, Juanem de Marcos Gonzalesem i Compayem Segundo. Tancerze i tancerki grupy związani są na co dzień z legendarnym hawańskim klubem 'Tropicana'.Tegoroczna polska trasa koncertowa Pasión de Buena Vista rozpoczęła się 24. lutego we Wrocławiu. Kubańskie gwiazdy odwiedziły kolejno stolicę Dolnego Śląska, Warszawę, Szczecin, Łódź, Kraków i Katowice z ponad dwugodzinnym, żywiołowym koncertem.

Poprzednie1 | 2 Następne

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Strona główna O nas Redakcja Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - Strefa Ciało Sp. z o.o. komandytowa

Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów, materiałów ilustracyjnych lub elementów graficznych publikowanych i użytych w serwisie bez zezwolenia zabronione na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.