Pragnienie Piękna 01 Pragnienie Piękna 02 Pragnienie Piękna 03 Pragnienie Piękna 04 Pragnienie Piękna 05 Pragnienie Piękna 06 Pragnienie Piękna 07 Pragnienie Piękna 08 Pragnienie Piękna 09

Jesteś tutaj: Strona głównaWydarzenia Nowy Modern Talking

Nowy Modern Talking
(sroda, 2017-01-11 12:04:49)

 

Thomas Anders i Dieter Bohlen wciąż zaskakują. Każda kolejna płyta ma być tą ostatnią, ale na szczęście dla fanów Modern Talking, nie jest. Najnowszy krążek superduetu stylu eurobeat w Polsce ukaże się z początkiem lutego. Polska będzie pierwszym krajem, w którym wydana zostanie płyta.

.

 

 

Ready for the Mix” jest albumem dwupłytowym, na którym zebrane zostały unikalne, mało dostępne wersje i remixy hitów zespołu z lat 1984 – 2003. Materiał muzyczny zawarty na tych płytach, to prawdziwe rarytasy dla fanów zespołu. Znalazły się tu mało znane i niepublikowane na regularnych albumach wersje największych przebojów grupy.

 

Na pierwszym krążku znalazło się dwanaście tanecznych piosenek nagranych w pierwszym okresie działalności Modern Talking, m.in. maxi singlowe wersje „You Can Win If You Want” i opublikowanego na winylowym singlu jedynie w Wielkiej Brytanii hitu „With A Little Love”, specjalną wersję przeboju „Cheri, Cheri Lady” (Special Dance Version) i singlową wersję piosenki (Just We Two) „Mona Lisa”.

 

Drugi krążek wypełniony został hitami, które powstały po reaktywacji zespołu w 1998 roku. Znajdziemy tu m.in. utwór „China In Her Eyes”, który w wersji vocal ukazał się wyłącznie na limitowanym maxi singlu kompaktowym, maxi singlową, dłuższą wersję hitu „Don’t Take Away My Heart”, alternatywną wersję przeboju „Ready For The Victory” oraz masę innych tanecznych rarytasów. Znalazł się tu również wyjątkowy Space Mix '98 (Long Version) obejmujący zmiksowane przeboje Modern Talking wykonane wspólnie z Erikiem Singletonem.

 

Warto wspomnieć, że Polska jest pierwszym krajem, w którym ukaże się ten album. Wydawnictwo przygotowane we współpracy z fanami zespołu, dostępne na dwupłytowym albumie CD oraz jednopłytowym winylu, w dalszej kolejności ukaże się w Czechach i na Węgrzech.

 

Opracował: Andrzej Gross

                          na podstawie komunikatu Sony Music Polska

Zdjęcia: Sony Music Polska

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Strona główna O nas Redakcja Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - Strefa Ciało Sp. z o.o. komandytowa

Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów, materiałów ilustracyjnych lub elementów graficznych publikowanych i użytych w serwisie bez zezwolenia zabronione na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.