Pragnienie Piękna 01 Pragnienie Piękna 02 Pragnienie Piękna 03 Pragnienie Piękna 04 Pragnienie Piękna 05 Pragnienie Piękna 06 Pragnienie Piękna 07 Pragnienie Piękna 08 Pragnienie Piękna 09

Jesteś tutaj: Strona głównaWydarzenia Michał Szpak klasycznie

Michał Szpak klasycznie
(wtorek, 2018-03-13 13:29:19)

 

Jeszcze dwanaście koncertów w Polsce i jeden w Chicago czeka fanów Michała Szpaka w ramach trasy koncertowej „Classica Tour”. Gościnnie z Michałem na trasie występują: jego siostra, Marlena (sopranistka) oraz kwartet smyczkowy „Classic Sisters”

 

Mimo zaawansowanych prac nad najnowszym albumem, którego zapowiedzią jest singiel „Don’t Poison Your Heart” Michał Szpak znalazł czas na wyjątkową trasę koncertową, która trwa już od lutego. Najbliższe koncerty odbędą się w Częstochowie (16.III), Lublinie (17.III), Poznaniu (18.III), Łodzi (19.III), Gdańsku (21.III) i Szczecinie (22.III) do którego wokalista z zespołem i gośćmi w ramach „Classica Tour” zawitają już po raz drugi. Pełny terminarz koncertowy znaleźć można TUTAJ.

 

micha_szpak_classica_tour_754

 

 

Koncerty – tym razem odbywające się wyłącznie w filharmoniach i teatrach muzycznych – składają się z dwóch części. Pierwsza przez organizatorów opisywana jest jako „romantyczno-dramatyczna opowieść, podczas której nie zabraknie wzruszeń i zachwytów”. Michał i Marlena wykonują razem między innymi utwór "E piu ti penso" który wykonywali wcześniej m.in. Andrea Bocelli i Ariana Grande. Część druga, to „eksplozja energii i rytmu” podczas której na żywo można usłyszeć m.in. najnowszy singiel Michała.

 

Tekst: Andrzej Gross, materiały promocyjne Musicart

Foto: materiały promocyjne Musicart

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Strona główna O nas Redakcja Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - Strefa Ciało Sp. z o.o. komandytowa

Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów, materiałów ilustracyjnych lub elementów graficznych publikowanych i użytych w serwisie bez zezwolenia zabronione na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.