Pragnienie Piękna 01 Pragnienie Piękna 02 Pragnienie Piękna 03 Pragnienie Piękna 04 Pragnienie Piękna 05 Pragnienie Piękna 06 Pragnienie Piękna 07 Pragnienie Piękna 08 Pragnienie Piękna 09

Jesteś tutaj: Strona głównaPiękną byćCoś dla mnie Meble użytkowe

Meble użytkowe
(czwartek, 2013-08-29 14:43:33)

Anna Nowak-Ibisz: Tropicielka gadżetów, bez których nie może obejść się nowoczesna kobieta. Nie boi się wyzwań: specjalnie dla swoich czytelników i widzów testuje żelazka, kremy, sprawdza próg bólu przy depilacji i prezentuje przedmioty idealne dla kobiet, czyli to, co piękne i przydatne.Pisałam już kiedyś o pięknej, lnianej, belgijskiej pościeli. Tym razem do pościeli dodam łóżko.
I to nie byle jakie. A obok niego postawimy polski stół. Dlaczego? Bo muszę się z Państwem czymś podzielić: jeszcze nigdy studio programu 'Pani Gadżet' nie wyglądało tak przytulnie, jak wtedy, gdy stanęły w nim dwa meble z linii '4 You by Vox'. Poza gadżetami, uwielbiam dobrze zaprojektowane wnętrza, a łóżko i stół (dwa najważniejsze dla mnie meble) z tej kolekcji, we wnętrzu każdego domu prezentować się będą wyśmienicie!

Ale, do rzeczy. Czy łóżko może mieć aż 87 funkcji? Okazuje się, że tak! Mała powierzchnia: 140cm x 200cm może bez problemu oferować aż tyle możliwości. Jest idealne do kawalerki, do pokoju dziecięcego i do sypialni rodziców. Jest też idealne na taras w letnie, ciepłe wieczory. Dlaczego? Posiada opcję kina domowego dla dwojga. Właśnie za to pokocha je każdy: i nastolatek, i singiel, i mąż z żoną.

Ja w swoim łóżku spędzam połowę życia, łączą się z nim tak piękne chwile, jak np. pierwsza noc z moim nowo narodzonym synkiem. Tak. Są ludzie, którzy nie lubią wstawać z łóżka; uwielbiają w nim nie tylko spać, ale jeść, czytać, pracować, oglądać filmy, karmić dziecko; opcji wykorzystania łóżka naliczyłam prawie dziewięćdziesiąt. Kiedy więc zobaczyłam '4 You by Vox', wpadłam w zachwyt i pomyślałam: 'Kupuję! To jest to!'. Kiedy jednak opadły emocje, przypomniałam sobie, że przecież mam już w domu piękne, ogromniaste łóżko z moich marzeń. I go nie oddam! Ale może nowe łóżko wstawię do pokoju syna? Hurra!!! Będzie idealne: będziemy w nim czytać bajki, oglądać filmy i przytulać się na dobranoc!!! Ale głos rozsądku pojawił się po raz kolejny: mieszkamy w domu i mamy sypialnie ze skosami w dachu. Nie będzie łóżka z baldachimem, regałem na książki, schowkiem na pościel, drugim schowkiem na nasze puchowe kurtki i narty, nie będzie drabinek z pojemnikami na długopisy, ani cudownego, 'łóżkowego' kina domowego. Po prostu się nie zmieści. Ale może Państwo skorzystacie z jego multifunkcjonalności? Łóżko '4 You by Vox', to mebel tak gadżeciarski, że gdybym tylko mogła, przyznałabym mu specjalną nagrodę Pani Gadżet! W dodatku, już docenili je kinomaniacy z Poznania.

W sierpniu tego roku, w Poznaniu, odbyła się druga edycja jedynego na świecie festiwalu kina łóżkowego 'Transatlantyk'. W samym sercu miasta, na placu Wolności, stanęło 60 łóżek z projektorami i pięknymi, przewiewnymi baldachimami. Podświetlone łóżka zmieniły plac w krainę baśni. Pomysł godny kolejnej nagrody!

Poprzednie1 | 2 Następne

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Strona główna O nas Redakcja Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - Strefa Ciało Sp. z o.o. komandytowa

Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów, materiałów ilustracyjnych lub elementów graficznych publikowanych i użytych w serwisie bez zezwolenia zabronione na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.