Pragnienie Piękna 01 Pragnienie Piękna 02 Pragnienie Piękna 03 Pragnienie Piękna 04 Pragnienie Piękna 05 Pragnienie Piękna 06 Pragnienie Piękna 07 Pragnienie Piękna 08 Pragnienie Piękna 09

Jesteś tutaj: Strona głównaWydarzenia Limboski: tajemnice nowego krążka

Limboski: tajemnice nowego krążka
(piątek, 2018-02-23 11:23:45)

 

Nazywany jest Nowym Bardem Krakowa. Jego bluesowe ballady najwidoczniej nie potrzebują mainstreamowej promocji, bo jakkolwiek w talent show kariery nie zrobił, ma swoją wierną, dodajmy: coraz szerszą publiczność. Jego nowy krążek ukaże się wiosną 2018 roku, a dziś można już zobaczyć, jak wyglądają przygotowania do jego wydania.

 

Poliamorię” Limboskiego promuje utrzymany w country-folkowym stylu singiel „Nie idź tam” - ballada zainspirowana piosenkami Boba Dylana (można posłuchać jej TUTAJ). 

 

limboski_001_600

 

 

Coś z jego stylu mnie zainspirowało: frywolne podejście do piosenki, spokojne opowiadanie historii. U Dylana jest opowiadana pewna historia i jak człowiek w to wejdzie, to nie chce przestać słuchać”, mówi Limboski. Album, który ukaże się wiosną, zapowiadany jest jako najbardziej dojrzały tekstowo i dopracowany muzycznie materiał w dotychczasowej karierze artysty. Całość po raz kolejny w przypadku Limboskiego spaja produkcyjna ręka Marcina Borsa. Swoim fanom artysta postanowił zdradzić kilka tajemnic dotyczących nowej produkcji. Na kanale LimboskiVEVO można już obejrzeć making of „Poliamoria”.

 

 

 

tekst: Andrzej Gross

źródło/foto: Sony Music Polska

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Strona główna O nas Redakcja Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - Strefa Ciało Sp. z o.o. komandytowa

Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów, materiałów ilustracyjnych lub elementów graficznych publikowanych i użytych w serwisie bez zezwolenia zabronione na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.