Pragnienie Piękna 01 Pragnienie Piękna 02 Pragnienie Piękna 03 Pragnienie Piękna 04 Pragnienie Piękna 05 Pragnienie Piękna 06 Pragnienie Piękna 07 Pragnienie Piękna 08 Pragnienie Piękna 09

Jesteś tutaj: Strona głównaPiękną byćCoś dla mnie

Artykuły działu: Coś dla mnie

Kolor mówi o mnie'Koloryzacja włosów, to nic trudnego! Instrukcje dołączane do farb są bardzo szczegółowe i jeśli dokładnie się z nimi zapoznasz, nie powinnaś mieć problemu z farbowaniem!', taką informację znaleźć można na popularnym portalu poświęconym koloryzacji i wizażowi. Rzeczywiście, farbowanie włosów w domu, dzięki bogatej ofercie farb i szamponów stało się niemal powszechne. Czy oznacza to, że fryzjerzy zajmujący się farbowaniem włosów, mają mniej pracy?

Po pierwsze: nie szkodzićz Piotrem Kmiecikiem, fryzjerem, ubiegłorocznym zwycięzcą polskiej edycji Wella Trendvision Award (w duecie z Jackiem Łukasikiem), współwłaścicielem szczecińskiego Studia Fryzur 'Modern Design' rozmawia Małgorzata Maksjan

Piękno bez przesady, czyli makijaż (nie tylko) sylwestrowyKobieta powinna być piękna! Nie tylko wtedy, gdy wychodzi do eleganckiego lokalu lub na imprezę z przyjaciółmi. Minął Sylwester, każda Pani zapewne przekonała się już, że sekretu sylwestrowego makijażu, nie ma. Najlepiej w tę wyjątkową noc być niepowtarzalną, wyjątkową sobą. O nie tylko sylwestrowym makijażu i stylizacji rozmawiamy z wizażystką i stylistką: Mają Holcman.

E jak EdukacjaZ jedzenia nie da się zrezygnować. Trudno także sądzić, że nawet najzagorzalsi fani zdrowego odżywiania nigdy nie zetkną się z żywnością przetworzoną, bo właśnie tej w sklepach jest najwięcej. Tajemniczych 'E' w składzie kupowanych przez nas produktów najczęściej albo nie analizujemy, albo , wręcz przeciwnie , boimy się, czasem nawet rezygnując z produktów stworzonych przy ich użyciu. Niebezpieczna dla zdrowia może być i jedna, i druga postawa.

Posag Panny MłodejTropicielka gadżetów, bez których nie może obejść się nowoczesna kobieta. Nie boi się wyzwań i specjalnie dla swoich czytelników i widzów testuje żelazka, kremy, sprawdza próg bólu przy depilacji i prezentuje przedmioty idealne dla kobiet, czyli to, co piękne i przydatne.

Kuchnia przed WigiliąTropicielka gadżetów, bez których nie może obejść się nowoczesna kobieta. Nie boi się wyzwań i specjalnie dla swoich czytelników i widzów testuje żelazka, kremy, sprawdza próg bólu przy depilacji i prezentuje przedmioty idealne dla kobiet, czyli to, co piękne i przydatne.

Meble użytkoweAnna Nowak-Ibisz: Tropicielka gadżetów, bez których nie może obejść się nowoczesna kobieta. Nie boi się wyzwań: specjalnie dla swoich czytelników i widzów testuje żelazka, kremy, sprawdza próg bólu przy depilacji i prezentuje przedmioty idealne dla kobiet, czyli to, co piękne i przydatne.

Kobiety kochają biżuterięAnna Nowak-Ibisz Tropicielka gadżetów, bez których nie może obejść się nowoczesna kobieta. Nie boi się wyzwań: specjalnie dla swoich czytelników i widzów testuje żelazka, kremy, sprawdza próg bólu przy depilacji i prezentuje przedmioty idealne dla kobiet, czyli to, co piękne i przydatne.

Kawowa RewolucjaAnna Nowak-Ibisz Tropicielka gadżetów, bez których nie może obejść się nowoczesna kobieta. Nie boi się wyzwań; specjalnie dla swoich czytelników i widzów testuje żelazka, kremy, sprawdza próg bólu przy depilacji i prezentuje przedmioty idealne dla kobiet, czyli to, co piękne i przydatne.

Praktyczne i piękne!Anna Nowak-Ibisz, to nasza redakcyjna tropicielka gadżetów, bez których nie może obejść się nowoczesna kobieta. Jakie gadżety proponuje na nadchodzące Święta?...

Poprzednie Następne

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Strona główna O nas Redakcja Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - Strefa Ciało Sp. z o.o. komandytowa

Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów, materiałów ilustracyjnych lub elementów graficznych publikowanych i użytych w serwisie bez zezwolenia zabronione na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.