Pragnienie Piękna 01 Pragnienie Piękna 02 Pragnienie Piękna 03 Pragnienie Piękna 04 Pragnienie Piękna 05 Pragnienie Piękna 06 Pragnienie Piękna 07 Pragnienie Piękna 08 Pragnienie Piękna 09

Jesteś tutaj: Strona głównaPiękną byćCoś dla mnie

Artykuły działu: Coś dla mnie

W ciszy domowego spaSPA lubię (pokażcie mi kobietę, która nie lubi). Do reklam zazwyczaj podchodzę z dystansem. Gdy więc w reklamie pewnych produktów przeczytałam, że są „domowym spa”, postanowiłam sprawdzić, czy choć w części producent ma rację. Tak stałam się posiadaczką firmowanego przez Calypso zestawu „Beauty Brush”, żelowych skarpetek nawilżających (także Calypso) i całego zestawu gąbek (zgadnijcie, czyich?).

Mój uśmiechnięty termometrDomowa apteczka powinna zawierać nie tylko środki opatrunkowe i podstawowe, dostępne bez recepty, leki. Bez wątpienia w każdym domu przyda się termometr. Tylko jaki? Małgorzata Maksjan na Blogu Chirurgicznie Precyzyjnym postanowiła subiektywnie przyjrzeć się dwóm rodzajom termometrów elektronicznych. .  

Na pomoc skórze!  Właściwie nieważne, ile naprawdę mamy lat! Ważne, jak się czujemy: jak czuje się nasz organizm i jak czuje się nasza skóra. Zapraszamy do zabawy, która pomoże określić, czy skóra jest od naszej metryki młodsza, czy starsza. Dobierając najbardziej właściwą dla nas odpowiedź do dziesięciu haseł możemy zastanowić się, czy i jakich zabiegów nasza skóra potrzebuje już.

Słoneczne faktyOkulary przeciwsłoneczne często stanowią modny gadżet, w którym liczy się marka, kształt i kolor. To poważny błąd. Ich głównym zadaniem jest ochrona oczu przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym (UV) przez zablokowanie niektórych fal świetlnych.

Hasło na sezon? Just for fun!Karl Lagerfeld minionego lata zaprojektował kolekcję dla Carrefoure'a, kolekcję Balmain można było znaleźć w sieci H&M, a z rodzimego rynku: Gosia Baczyńska stworzyła kolekcję dla Rossmanna. Jakie modowe niespodzianki czekają na modne kobiety w tym roku? Pierwsza już 4. lipca. Kolekcję 'Just for Fun' duetu LOFT37 znaleźć będzie można w Biedronce.

Dieta InternetowaOdchudzać można się na wiele sposobów. Najpopularniejszym z nich w społeczeństwach europejskich wydaje się być 'Dieta Internetowa'. Fakt, nowoczesności odmówić jej nie sposób, a przy tym nie wymaga od chętnych do utraty wagi zbyt wielkich poświęceń. Efekty też widzimy dość szybko, bo waga bynajmniej nie stoi w miejscu...

Stare, jak noweHistoria kołem się toczy... stare stwierdzenie bynajmniej nie jest martwe i nie dotyczy wyłącznie wydarzeń. Więcej: wydarzeń dotyczy ono w najmniejszym stopniu, ponieważ zmiany cywilizacyjne nie pozwalają na tego rodzaju powtarzalność. Zupełnie inaczej jest z elementami naszej kultury: muzyką, literaturą, modą i sztuką, także użytkową.

Zmierzamy w dobrą stronę!Na kolejnych pokazach BOHOBOCO spotkać można tłumy gwiazd, wielbicieli mody, a nawet innych projektantów, zainteresowanych tym, jakie trendy młoda, ale rozpoznawalna i pożądana już marka, przedstawi w nowym sezonie. Istnieją zaledwie kilka lat, ale przez ten czas znaleźli tysiące wielbicielek.

Dziewięć centymetrów nad ziemią!Wiele osób, w tym także kobiet, jest w stanie uwierzyć, że jeśli zachodzi bezwzględna konieczność, da się ograniczyć ilość ubrań w szafie. Pod jednym warunkiem: nie może to dotyczyć butów.

'Fryzjer', brzmi... profesjonalnie'Stylista' na pewno. Rzadziej 'Kolorysta'. Tak o sobie mówi całkiem spora grupa fryzjerów, którzy najwyraźniej nazwy swojego zawodu się wstydzą. Na szczęście nie wszyscy. Na szczęście, bo obie nazwy we fryzjerstwie użytkowym są wyjątkowo nietrafione.

Poprzednie Następne 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Strona główna O nas Redakcja Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - Strefa Ciało Sp. z o.o. komandytowa

Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów, materiałów ilustracyjnych lub elementów graficznych publikowanych i użytych w serwisie bez zezwolenia zabronione na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.