Pragnienie Piękna 01 Pragnienie Piękna 02 Pragnienie Piękna 03 Pragnienie Piękna 04 Pragnienie Piękna 05 Pragnienie Piękna 06 Pragnienie Piękna 07 Pragnienie Piękna 08 Pragnienie Piękna 09

Jesteś tutaj: Strona głównaCiekawostki

Artykuły działu: Ciekawostki

Medyczny tatuażKontrolowanie funkcji życiowych płodu i dokładne rejestrowanie pracy serca, mięśni i fal mózgowych u dorosłego człowieka może być łatwe i szeroko dostępne dzięki przypominającemu tatuaż urządzeniu elektronicznemu, skonstruowanemu i udoskonalanemu przez zespół Todda Colemana z University of California.

Święto stare, ale nowe!Nowy Rok zawsze witamy hucznie. Niezależnie od tego, czy tzw. Sylwestra obchodzimy w domu, z najbliższą rodziną, czy na domówce z przyjaciółmi, czy na eleganckiej imprezie, nie wyobrażamy sobie powitania Nowego Roku bez szampana, podniosłej, pełnej ekscytacji i wyczekiwania atmosfery i wreszcie radości z wybiciem ostatniego gongu godziny dwunastej.

Inteligencja i luksus'Mercedes', to nie jest zwykła nazwa. Na całym świecie nazwa niemieckiego samochodu stała się w XX wieku synonimem stylu, elegancji i ekskluzywności. Wiek XXI potwierdza ten status. Kolejne auta, pojawiające się na rynku pod kultową marką, zapewniają coraz wyższy komfort jazdy, połączony z innowacyjnością detali i perfekcyjnym designem.

Poprzednie Następne

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Strona główna O nas Redakcja Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - Strefa Ciało Sp. z o.o. komandytowa

Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów, materiałów ilustracyjnych lub elementów graficznych publikowanych i użytych w serwisie bez zezwolenia zabronione na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.