Pragnienie Piękna 01 Pragnienie Piękna 02 Pragnienie Piękna 03 Pragnienie Piękna 04 Pragnienie Piękna 05 Pragnienie Piękna 06 Pragnienie Piękna 07 Pragnienie Piękna 08 Pragnienie Piękna 09

Jesteś tutaj: Strona głównaCiekawostki

Artykuły działu: Ciekawostki

Sicherheit im Urlaub und Sommerferien am MeerAn den heißen Sommertagen gibt es keine bessere Möglichkeit für Entspannung als Erholung am Wasser. Man fühlt immer die angenehme Kühle in der Nähe vom Fluss, See oder Meer. In der Hitze bringt uns besonders Baden viel Vergnügen. Wir sollen jedoch nicht vergessen, dass:

Pastylki w kolorach tęczyIstniejąca na polskim rynku już 20 lat marka OTC (wydawanych bez recepty leków) Tantum Verde wzbogacona została o nowe smaki, na które w sezonie wiosennym zwrócić uwagę mogą nie tylko dzieci. Nowością jest także pakowanie tabletek nie w blistry, a osobne papierki.

HerbataTowarzyszy nam codziennie. Według statystyk, pije ją regularnie 96% Polaków. Wśród napojów wyprzedza ją tylko woda. W dodatku, na jednej filiżance się nie kończy, bo kolejne statystyki pokazują, że w ciągu roku wypijamy jej prawie kilogram, czyli nie mniej, niż 500 porcji. Co warto wiedzieć o herbacie?

Kawa'Spożywana w dużych ilościach może być szkodliwa dla zdrowia.' Najczęściej tę informację o popularnym napoju znaleźć można w jego opisach zarówno w literaturze naukowej, jak i na internetowych forach. I jest to prawda, Ale kawa, która jednym z najpopularniejszych napojów świata pozostaje niezmiennie od XVII wieku, może nie tylko nie być szkodliwa, ale także zdrowie wspomagać.

Dieta zupełnie inaczejNa co dzień używana jako nowość w leczeniu zwierząt szałwia argentyńska podbija amerykański i europejski rynek dietetyczny. Coraz częściej korzystają z niej celebrytki dbające o swoją urodę i linię.

Dieta z pamięcią w tle'Powiedz mi, co zjadłaś, a powiem Ci... jak schudnąć'. Dietetycy po takim zdaniu zastanawialiby się nad ograniczaniem kalorii. Naukowcy na łamach American Journal of Clinical Nutrition potwierdzają jego słuszność w zupełnie inny sposób.

Warzywo młodościMoże być ostra, albo przeciwnie, ze słodkim posmakiem. Zależnie od rodzaju i przygotowania. Ale każda jest smaczna i zdrowa, a w dodatku jest znakomitym, nie tylko wzbogacającym smak, ale i wygląd potraw, letnim warzywem.

Tłusty, ale zdrowyPopularny w krajach azjatyckich, a niedoceniany w Europie olej ryżowy, to rozwiązanie problemów z charakterystycznym, obecnym przy smażeniu, zapachem w kuchni i kalorycznością smażonych potraw.

Leczniczy KetchupO ile smażone na głębokim oleju frytki z ketchupem zakwalifikować możemy raczej do dość niezdrowych fastfoodów, o tyle sam ketchup może zapobiegać powstawaniu i rozwojowi chorób serca. Tak, przynajmniej, twierdzą naukowcy z Uniwersytetu z Maastricht.

Kryzys luksusowi niestraszny!Popyt na odzież, biżuterię, kosmetyki, sztukę oraz dodatki z wyższej półki nie słabnie. Od trzech lat, mimo słabej sytuacji gospodarczej, rynek dóbr luksusowych odnotowuje dwucyfrowy wzrost...

Poprzednie Następne 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Strona główna O nas Redakcja Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - Strefa Ciało Sp. z o.o. komandytowa

Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów, materiałów ilustracyjnych lub elementów graficznych publikowanych i użytych w serwisie bez zezwolenia zabronione na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.