Pragnienie Piękna 01 Pragnienie Piękna 02 Pragnienie Piękna 03 Pragnienie Piękna 04 Pragnienie Piękna 05 Pragnienie Piękna 06 Pragnienie Piękna 07 Pragnienie Piękna 08 Pragnienie Piękna 09

Jesteś tutaj: Strona głównaPiękną byćChirurgia plastyczna

Artykuły działu: Chirurgia plastyczna

Pacjentki Chirurgii Plastycznej: AnetaPoddanie się zabiegowi chirurgii plastycznej lub medycyny estetycznej czasem uznawane jest za naturalne, wynikające ze spowodowanej zmianą kondycji skóry, czy chęcią korekty wyglądu potrzeby chwili. Bywa jednak, że operacja lub zabieg zmienia nie tylko wygląd, ale i (a może nawet: przede wszystkim) postrzeganie siebie, swojego miejsca w rodzinie, pracy, życiu.

Pacjentki Chirurgii Plastycznej: KingaPoddanie się zabiegowi chirurgii plastycznej lub medycyny estetycznej czasem uznawane jest za naturalne, wynikające ze spowodowanej zmianą kondycji skóry, czy chęcią korekty wyglądu potrzeby chwili. Bywa jednak, że operacja lub zabieg zmienia nie tylko wygląd, ale i (a może nawet: przede wszystkim) postrzeganie siebie, swojego miejsca w rodzinie, pracy, życiu.

Pacjentki Chirurgii Plastycznej: AniaPoddanie się zabiegowi chirurgii plastycznej lub medycyny estetycznej czasem uznawane jest za naturalne, wynikające ze spowodowanej zmianą kondycji skóry, czy chęcią korekty wyglądu potrzeby chwili. Bywa jednak, że operacja lub zabieg zmienia nie tylko wygląd, ale i (a może nawet: przede wszystkim) postrzeganie siebie, swojego miejsca w rodzinie, pracy, życiu.

Pacjentki Chirurgii Plastycznej: SallyPoddanie się zabiegowi chirurgii plastycznej lub medycyny estetycznej czasem uznawane jest za naturalne, wynikające ze spowodowanej zmianą kondycji skóry, czy chęcią korekty wyglądu potrzeby chwili. Bywa jednak, że operacja lub zabieg zmienia nie tylko wygląd, ale i (a może nawet: przede wszystkim) postrzeganie siebie, swojego miejsca w rodzinie, pracy, życiu.

Ból ujarzmionyTego lekarza ze szpitala pamięta się rzadko. Ale bez jego obecności trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek operację. Trudno też w dzisiejszym świecie wyobrazić sobie, że medycyna przez wieki funkcjonowała bez jego specjalizacji. Czym zajmuje się anestezjolog i czym jest ból opowiada w rozmowie z 'Pragnieniem Piękna' specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, lek. Marek Zienkiewicz.

Implanty piersi: fakty bez mitówZ dr n. med. Tomaszem Dydymskim, specjalistą chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej rozmawia Andrzej Gross

Nos bez tajemnic.Rhinoplastyka, czyli operacja plastyczna nosa, to statystycznie najczęściej wykonywany w chirurgii plastycznej zabieg operacyjny. Powody, dla których pacjenci podejmują decyzję o wizycie u chirurga, są różne.

Nie tylko chirurgiaNa Zachodzie Europy popularne jest powiedzenie: 'Chirurg plastyczny najlepszym przyjacielem kobiety'. Na wyrost? Może... ale niewiele kobiet nie tylko na Zachodzie, ale także i w Polsce akceptuje swój wygląd w stu procentach i nigdy nie pomyślało o tym, żeby dokonać w nim najdrobniejszej choćby korekty.

Chirurg też jest człowiekiemZawód lekarza w każdej specjalności obarczony jest odpowiedzialnością i stresem. Odpowiadając za zdrowie i życie innych ludzi, trudno jest rozstać się ze swoją pracą choćby na chwilę. Staje się ona stałym elementem życia, a pacjenci stają się jego nieodłącznymi towarzyszami. O zawodzie chirurga plastyka, jego kulisach i o tym, jakie towarzyszą mu emocje opowiada specjalista chirurgii plastycznej, lek. med. Arkadiusz Kuna.

W walce z nadwagą'Kiedy jest się grubym, nic się nie chce. Spada samoocena, wychodząc do miasta myśli się niemal wyłącznie o tym, że przechodzący obok ludzie widzą i negatywnie oceniają wygląd.', takie słowa usłyszeć można od prawie każdego, komu chociaż raz zdarzyło się walczyć z nadwagą. Ci, którzy wygrali, swoje sposoby na utratę wagi polecają innym.

Poprzednie Następne 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Strona główna O nas Redakcja Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - Strefa Ciało Sp. z o.o. komandytowa

Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów, materiałów ilustracyjnych lub elementów graficznych publikowanych i użytych w serwisie bez zezwolenia zabronione na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.