Pragnienie Piękna 01 Pragnienie Piękna 02 Pragnienie Piękna 03 Pragnienie Piękna 04 Pragnienie Piękna 05 Pragnienie Piękna 06 Pragnienie Piękna 07 Pragnienie Piękna 08 Pragnienie Piękna 09

Jesteś tutaj: Strona głównaWywiady i portrety Chippendales: Łamać zasady

Chippendales: Łamać zasady
(wtorek, 2016-03-29 12:13:41)

Czy amerykańscy Chippendales chętnie łamią zasady? Co ważniejsze: jakie zasady? Co zamierzają pokazać podczas czterech kwietniowych występów w Polsce? W rozmowie z Małgorzatą Maksjan jeden z liderów grupy zdradza tajniki swojego zawodu i pokazów.

Małgorzata Maksjan: To, co robicie, jest dla was zabawą i nowymi doświadczeniami, czy pracą i rutyną?

Chippendales: Nie wiemy, co to rutyna. Podróżujemy po całym świecie i przygotowujemy tysiące występów, a nie zdarzył się jeszcze taki dzień, w którym poczulibyśmy się jak w pracy. Każde show jest inne, inny jest każdy kraj, inna jest każda publiczność. To jest najfajniejsze w byciu Chippendalesem! Każdy występ jest ekscytującym, nowym doświadczeniem!Kiedy opowiadacie komuś, czym się zajmujecie, budzicie zazdrość, podziw, czy niechęć?

Większość jest nastawiona życzliwie (uśmiech).

'Mamo, Tato, zostanę Chippendalesem!'. Jaka była reakcja po tych słowach? Jak najbliżsi reagują na wasz zawód?

Moja mama zadzwoniła do mnie zaraz po przesłuchaniu do zespołu, nie mogła się doczekać informacji, czy się dostałem. Jest ze mnie bardzo dumna, razem z babcią i siostrą wybiera się na nasz występ, kiedy tylko przylecimy do Los Angeles.

Macie jakiś zawodowy plan 'B'? Tancerzy po sześćdziesiątce prawie nie ma, Chippendalesów po sześćdziesiątce nie ma wcale. Kiedyś trzeba będzie zacząć robić coś innego.

Zespół istnieje od 1978 roku, więc po sześćdziesiątce są jego pierwsi tancerze (śmiech). Każdy robi coś zupełnie innego. I każdy zaczyna jeszcze w zespole. Ja jestem zaangażowany w rozwój Baru/Restauracji franczyzowej o nazwie 'Bar 145'. Kiedy skończę z tańcem, prowadzenie baru i jego filii pochłonie mój cały czas.

Czy w waszym zawodzie jest możliwy trwały związek?

Wszystko jest możliwe! (śmiech) Poważnie, to potrzebna jest silna i pewna siebie kobieta. W związku ważne są: szczerość, komunikacja i zaufanie.

Piękne ciało, to wbrew pozorom ciężka praca. Jak dbacie o swój wygląd?

Wszyscy staramy się zdrowo odżywiać. Świetną robotę wykonuje nasz management, który dba o nasze treningi i ćwiczenia przed występem.

Poprzednie1 | 2 Następne

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Strona główna O nas Redakcja Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - Strefa Ciało Sp. z o.o. komandytowa

Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów, materiałów ilustracyjnych lub elementów graficznych publikowanych i użytych w serwisie bez zezwolenia zabronione na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.