Pragnienie Piękna 01 Pragnienie Piękna 02 Pragnienie Piękna 03 Pragnienie Piękna 04 Pragnienie Piękna 05 Pragnienie Piękna 06 Pragnienie Piękna 07 Pragnienie Piękna 08 Pragnienie Piękna 09

Jesteś tutaj: Strona głównaWywiady i portrety Chippendales: Łamać zasady

Chippendales: Łamać zasady
(wtorek, 2016-03-29 12:13:41)

Czy amerykańscy Chippendales chętnie łamią zasady? Co ważniejsze: jakie zasady? Co zamierzają pokazać podczas czterech kwietniowych występów w Polsce? W rozmowie z Małgorzatą Maksjan jeden z liderów grupy zdradza tajniki swojego zawodu i pokazów.Poddalibyście się, a może któryś z
was już skorzystał z usług chirurga plastycznego lub medycyny estetycznej?

Powiem tylko za siebie: ja, nie. I na razie nie planuję też zabiegów w przyszłości. Na razie. (śmiech)

Macie sprawdzone sposoby na poderwanie dziewczyny? To pewnie pierwsze pytanie, które słyszycie od mężczyzn, którzy wiedzą, czym się zajmujecie. (śmiech)

Wow, nie mam dobrych wiadomości. Mój sprawdzony sposób, to wysłać do dziewczyny, która mi się podoba, Joey'a Penna, mojego współlokatora na tournée. (jeden z Chippendalesów, dopisek red.) Sam jestem zbyt nieśmiały. Nie umiem podrywać dziewczyn (śmiech).

To nie pierwszy pobyt Chippendalesów w Polsce?

Zespół był już w waszym kraju, ale nie w tym składzie. Chyba wszyscy będziemy w Polsce pierwszy raz. Odwiedzimy z programem 'Łamać zasady' (Break the rules, dopisek red.) cztery miasta: Poznań, Kraków, Szczecin i Warszawę.

Skoro mówimy o łamaniu zasad: jest coś, czego na scenie nigdy nie zrobicie? Ustalacie między sobą jakieś reguły, granice?

Nie robimy niczego, co przekroczy granice dobrego smaku. Nasze występy są na wysokim poziomie. Marka zespołu zobowiązuje.

Rozmawiała: Małgorzata Maksjan

Zdjęcia: High Note Events / Makroconcert

Poprzednie1 | 2 Następne

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Strona główna O nas Redakcja Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - Strefa Ciało Sp. z o.o. komandytowa

Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów, materiałów ilustracyjnych lub elementów graficznych publikowanych i użytych w serwisie bez zezwolenia zabronione na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.