Pragnienie Piękna 01 Pragnienie Piękna 02 Pragnienie Piękna 03 Pragnienie Piękna 04 Pragnienie Piękna 05 Pragnienie Piękna 06 Pragnienie Piękna 07 Pragnienie Piękna 08 Pragnienie Piękna 09

Jesteś tutaj: Strona głównaRecenzje CD Il Divo 'A musical affair'

CD Il Divo 'A musical affair'
(poniedziałek, 2015-10-26 12:31:04)

Il Divo 'A musical affair' Sony Music Polska, 2013

.

Il Divo 'A musical affair'

Sony Music Polska, 2013

.

Sprzedali ponad 26 milionów płyt, na swoim koncie mają ponad 160 złotych i platynowych płyt w ponad 30 krajach. Na koncert w Polsce (wrzesień 2014) prawie nie ma już biletów. Jeśli to niewystarczająca rekomendacja, parę słów o nowym krążku: szwajcarsko-francusko-amerykańsko-hiszpański kwartet tym razem zdecydował się na nagranie zbioru najbardziej znanych utworów musicalowych. Wydawałoby się, że niewiele można zrobić, aby tchnąć w nie świeżość, tym bardziej, że niemal wszystkie śpiewane były już przez rzesze wykonawców. Nieprawda! Unikalnej treści nadali płycie zaproszeni goście: od Nicole Scherzinger w rozpoczynającej krążek 'Memory', do kończącej płytę 'Music of the Night' z Barbrą Streisand. Mimo, że płyta nie jest stricte koncertowa, słuchając jej możemy poczuć się przez chwilę, jak na Broadway'u. I o to chyba chodzi najbardziej! Pozycja obowiązkowa. Dla każdego!

.

Recenzja: Andrzej Gross

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Strona główna O nas Redakcja Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - Strefa Ciało Sp. z o.o. komandytowa

Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów, materiałów ilustracyjnych lub elementów graficznych publikowanych i użytych w serwisie bez zezwolenia zabronione na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.